مطالب مرتبط:

احتمال نشست سه جانبه دو کره و واشنگتن

رییس جمهوری کره جنوبی از احتمال برگزاری نشست سئول، پیونگ یانگ و واشنگتن در خصوص خلع سلاح هسته ای شبه جزیره کره و تضمین صلح در منطقه خبر داد.

هشدار لیندسی گراهام به ترامپ علیه برکناری دادستان ویژه پرونده روسیه

هشدار لیندسی گراهام به ترامپ علیه برکناری دادستان ویژه پرونده روسیه

یک سناتور ارشد آمریکایی هشدار داده است که اگر ترامپ اقدام به برکناری دادستان ویژه پرونده روسیه کند، این اقدام احتمالا یک جرم قابل استیضاح خواهد بود. ...

تیراندازی دانش آموز روسی در مدرسه، ۷ مجروح برجای گذاشت

تیراندازی یک دانش آموز در مدرسه ای در روسیه ۷ مجروح برجای گذاشت.

اعتماد به نسخه بیگانگان خطایی بزرگ است | نسبت به اقتصاد ملی تعصب داشته باشیم

همشهری آنلاین حضرت آیت الله خامنه ای فرمودند: ملت ایران توانسته اصول بنیادین و شعارهای اصلی انقلاب را با همان استحکام اول تا امروز حفظ کند.

فنلاند میزبان "مذاکرات سازنده" کره شمالی، کره جنوبی و واشنگتن

وزارت خارجه فنلاند با اعلام انجام مذاکرات غیررسمی میان هیات های نمایندگی دو کره و آمریکا، مذاکرات را سازنده خواند.

عهد التمیمی به ۸ ماه حبس محکوم شد

نوجوان ۱۶ ساله فلسطینی که رژیم صهیونیستی دادگاه وی را پشت در های بسته برگزار کرده بود به ۸ ماه حبس محکوم شد.

پیشنهاد «دوبخشی» آمریکایی ها به اروپا برای تحریم موشکی ایران

منابع آگاه گفته اند مذاکره کنندگان آمریکایی پیشنهادات جدیدی به طرف های اروپایی برای تحریم برنامه موشکی ایران ارائه کرده اند.

ترامپ دستور تحریم های جدید علیه چین را صادر کرد

رئیس جمهور آمریکا روز پنجشنبه به مشاورش در امور تجاری دستور داد تعرفه جای جدیدی به ارزش حدود ۵۰ میلیارد دلار برای واردات کالا از چین وضع کند.

وال استریت ژورنال:آمریکا و اروپا در مورد بند غروب برجام اختلافات اساسی دارند

روزنامه وال استریت ژورنال گزارش داد:آمریکا و اروپا بر سر یکی از خواسته های اصلی ترامپ برای اصلاح برجام یعنی بند غروب اختلاف پیدا کردند و این موضوع ممکن است تلاش ها برای حفظ برجام را به خطر بیاندازد. ...

چین: امیدواریم آمریکا از لبه پرتگاه بازگردد

چین: امیدواریم آمریکا از لبه پرتگاه بازگردد

دولت چین به دنبال وضع تعرفه گمرکی شدید آمریکا بر محصولات چینی به واشنگتن هشدار داد.

ترامپ جواب تهدید جو بایدن را داد

ترامپ جواب تهدید جو بایدن را داد

به گزارش جهان نیوز، «دونالد ترامپ»، رئیس جمهور آمریکا روز پنجشنبه تهدید «جو بایدن»، معاون «باراک اوباما»، رئیس جمهور سابق این کشور برای کتک کاری را پاسخ داد.  جو بایدن روز چهارشنبه در یک جلسه مربوط به حقوق زنان از رفتارهای توهین آمیز ترامپ با زنان انتقاد کرد ...

معاون وزیر امور خارجه روسیه

موضع گیری معاون وزیر خارجه آمریکا علیه روسیه

معاون وزیر امور خارجه آمریکا سفر به اوکراین از روسیه را "تجاوز" در برابر همسایه خود متهم است. به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری دانشجو به نقل از "کیف پست" و "جان سالیوان" (John Sullivan) معاون وزیر امور خارجه آمریکا سفر به اوکراین illar برای تشویق مقامات این کشور در مبارزه با فساد و اصلاحات در روسیه علیه اوکراین متهم کرده است. معاون وزیر روابط خارجی که صحبت کردن در کی‌یف با  اعلام حمایت‌ های واشنگتن از این کشور اعلام کرد که مقامات کنونی اوکراین باید تلاش های خود را در راستای تحقق «انقلاب میدان» به کار ببندند. وی در ادامه مدعی شد که روسیه علیه همسایه خود به «تجاوزگری» و «نقض تمامیت ارضی» مبادرت ورزیده است. این در حالیست که قرار است «جان سولیوان» در ادامه این سفر دیدار هائی را با پترو پروشنکو رئیس جمهوری و وزیر خارجه این کشور نیز داشته باشد.